Ben Cristovao
Zdroj: YouTube.com
Song z Kalifornie každého nabije

JE TO TADY: Ben Cristovao má nový chytlavý videoklip! Natočil ho na výletě v Kalifornii

Ben Cristovao miluje cestování, a tak se není moc co divit, že jeho další videoklip vznikl opět v zahraničí. Singl Penny najdou fanoušci na Benově novém albu Palmy a Neony, které má vyjít letos na podzim.

 Po Thajsku (Sweet Chilli), Japonsku (Instagram) a Malajsii (ASIO) přichází klip ze slunné Kalifornie. Do Los Angeles Ben odjel za svojí sestrou, která tady žije, a během jednoho odpoledne na Venice Beach natočil s režisérem Tomášem Kasalem jednoduchý videoklip, který vás ale okamžitě chytne skvělou náladou, rozzářenými barvami a úderným textem.

Venice Beach v Los Angeles je mekkou pro všechny volnomyšlenkářské pouliční umělce a taky oblíbeným místem setkání pro různé sportovce – od jezdců na skateboardech po kulturisty (je zde například legendární tělocvična Muscle Beach, kam chodil cvičit například Arnold Schwarzeneger).

“Nejde úplně o klip, ale spíš o vizuál k songu Penny. Song měl vyjít až na desce, ale nějak jsme se s Tomášem Kasalem hecli, že to vypustíme na ty poslední dva víkendy prázdnin,” dodává k singlu Ben.

Nová deska Bena Cristovao ponese název Palmy a Neony a vyjde letos na podzim. Už brzy oznámí také prostřednictvím svých sociálních sítí termíny letošního turné, které bude svou podobou opravdu výjimečné. V dohledné době bude zveřejněn také Benův cover písně Davida Kollera, který připravil (stejně jako Kato, Android Asteroid, Hentai Corporation nebo Katarzia) pro kompilaci David Koller & Friends – ta má vyjít v září.

Autor: niž

Diskuze