Zdroj: TV Nova
Radost pohledět

JE TO KOČKA: Herečka Sára Affašová z Ulice je modelkou i ve skutečnosti! GALERIE

9. 11. 2018

Nová posila seriálu Ulice Sára Affašová (24) je už na pohled krásná mladá žena. A tak není překvapením, že se modelingu věnuje nejen jako seriálová Jana!

7 fotek
Tento týden se do seriálu Ulice vrátila herečka Anička Kadeřávková (21) jako Rozina Maléřová. Její náhlý návrat z Ameriky z počátku celou rodinu zaskočil. Možná o trošku větším překvapením však v Ulici je nová postava modelky Jany Rytířové, která je Rozinou nejlepší kamarádkou, s níž se vrátila zpátky z New Yorku.

S touto rolí se v současné době sžívá krásná Sára Affašová, která je studentkou DAMU, a tak se rozhodně nedá říct, že by Ulice byla její první hereckou zkušeností. Málokdo také zatím ví, že i Sářin partner je známý. Už jistou dobu totiž tvoří pár s mladým a talentovaným tanečníkem Michalem Necpálem.

Kromě herectví se s nevelkým překvapením Sára věnuje také modelingu, což je vidět hlavně z jejích profesionálních fotek na sociální síti. Jak moc to téhle krásce sluší v civilu, se můžete podívat v naší galerii... Seznamte se zase o trošku víc s představitelkou Jany, která to v Ulici s Rozinou ještě pořádně rozjede!

Ulice každý všední den od 18,25 hodin na Nově!

 

Autor: bin

Diskuze