Zdroj: TV Nova
Případ uzavřen

JE TO JASNÉ: Pavel Zedníček konečně ví, proč zemřel synovec Jakub (†27)! Vyšetřování je u konce

11. 10. 2018

Po deseti měsících je případ s konečnou platností uzavřen. Doteď kriminalisté vyšetřovali tragickou smrt synovce známého herce Pavla Zedníčka. Jakub zemřel na Silvestra při autonehodě.

5 fotek
Jen několik málo minut po začátku tohoto roku se stala tragédie, která hluboce zasáhla herce a moderátora Pavla Zedníčka. Na dálnici směrem na Brno havaroval krátce po silvestrovské půlnoci jeho syn Jakub, když narazil ve vysoké rychlosti do svodidel. To se mu ale osudným nestalo...

Z nehody vyvázl bez většího zranění, a tak vylezl z vozu a patrně chtěl jít hledat pomoc. Nešťastný krok do protisměru, kde ho srazila protijedoucí dodávka, se mu stal osudným. Policisté ale až nyní potvrdili, že vyšetřování ukázalo, že na vině není nikdo jiný než sám Jakub.

„Všemu předcházela havárie osobního automobilu do svodidel, její viník nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla, pozemní komunikace, její kategorii a třídě,“ řekl Blesku policejní komisař Bohumil Malášek. Jestli byl ale Zedníček pod vlivem alkoholů nebo drog, policie zveřejnit nemůže. Po jeho smrti nejvíce truchlí partnerka Lenka Janíková s několikaměsíční dcerkou.

Autor: bin

Diskuze