Ewa Farna
Zdroj: Instagram, Ewa Farna
Prásk.tv

Je super mít kila navíc: Farna promluvila o mateřství a ukázala postavu

Je tomu teprve měsíc, co se Ewa Farna (25) stala maminkou malého Artuše a už skáče na pódiu. Moc dobře věděla, že se najdou tací, kteří ji budou odsuzovat. Právě takovým fanouškům patří status, který zveřejnila na sociální síti, kde píše, že žádný extrém není dobrý. Ke slovům o mateřství navíc zveřejnila snímek, na kterém je vidět, jak skvělou má figuru jen chvíli po porodu.

11 fotek
„I když je koncertů o hodně méně na rozdíl od minulých našlapaných let, tak hrajeme. Cítím se totiž skvěle. Zastávám pravidla: „žádný extrém není dobrý“ a taky „šťastná máma, šťastné dítě.“ Zatím se mi to dost vyplácí,“ napsala Farna na Instagram. Jen měsíc po porodu syna Artuše totiž začala koncertovat.

O své miminko se ale poctivě stará, jak sama říká. „Mateřství je bezpochyby na prvním místě a nemusí se to přece vylučovat s občasným koncertováním. Dnes jsme spolu byli skandálních 22,5 hodiny místo 24 hodin,“ pokračuje. Ostatním doporučuje zejména nesoudit, protože každé dítě je jiné.

„Každá máma ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí,“ radí zpěvačka, která status zveřejnila u snímku, kde ukázala postavu po porodu. Nejen fanoušci vidí, že vypadá snad ještě lépe, než předtím. „Ano, je super mít kila navíc před otěhotněním, pak jste totiž zpátky ve formě v podstatě hned,“ dodala šťastná máma. Fanoušci se tedy nemusí bát, že by o Ewu přišli. S koncertováním přestat nehodlá.

Autor: Han

Diskuze