Miss 2017 - 30
Zdroj: David Váňa
Holka ze Zlína

Je rozhodnuto: Nejkrásnější dívkou v Česku se stala Michaela Habáňová! Líbí se vám?

Českou Miss 2017 se stala jednadvacetiletá Michaela Habáňová ze Zlína. O vítězce rozhodla jak veřejnost, tak odborná a finálová porota v sobotu večer v brněnské DRFG Areně. Na trůnu tak střídá loňskou vítězku Andreu Bezděkovou.

14 fotek
Na druhém místě skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová z Hlinska v Čechách, třetí čtyřiadvacetiletá Tereza Vlčková ze Zlína. Po mnoha letech se slavnostního finále mohla zúčastnit také široká veřejnost.

V rámci nového konceptu České Miss se nedílnou součástí národní soutěže krásy stalo online prostředí a sociální sítě, na nichž mají finalistky a vítězky České Miss statisícové zásahy a svým životním stylem ovlivňují své vrstevníky. Letos navíc poprvé v historii mohli diváci sledovat po celou dobu finálového večera i zákulisí a průběh večera i z jiného úhlu pohledu – zákulisní přímý přenos na kanále YouTube. O vítězce stejnou vahou hlasu rozhodovala veřejnost v rámci mnohaměsíčního hlasování na webových stránkách, odborná porota, jež s dívkami intenzivně pracovala v průběhu několika měsíců, a finálová porota, ve které se objevilo i mnoho známých tváří.

Ve finálové porotě, v jejímž čele byla ředitelka soutěže Eva Čerešňáková, usedla módní návrhářka Petra Pilařová, která vytvořila finalistkám finálovou kolekci večerních šatů. Dále o volbě České Miss 2017 rozhodoval majitel Miss Supranational Gerhard Parzutka von Lipinski, organizátor Miss Slovensko Jozef Oklamčák, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 a bloggerka roku Natálie Kotková, majitel modelingové agentury Pure Model Management Roman Holárek, šéfkuchař Marcel Ihnačák, hudebník Felix Slováček nebo Dominika Myslivcová, ale zároveň další téměř dvě desítky porotců z řad partnerů.

Autor: niž

Diskuze