Cristiano Ronaldo - 5
Zdroj: Profimedia
Ona ale není chlap

JE NEBO NENÍ GAY? Cristiano Ronaldo má zálusk na tuhle mega slavnou krásku. Tady je důkaz!

O orientaci slavného fotbalisty se spekuluje celou věčnost. Teď ale potkal na jedné akci slavnou krásku a vypadá to, že o jeho heterosexuální orientaci není pochyb.

8 fotek
Jeden z nejlepších fotbalistů světa a mistr Evropy Cristiano Ronaldo (31) pokukuje po slavné pseudohvězdičce Kim Kardashian (35). Alespoň to tak nedávno vypadalo. Dvojice spolu už v roce 2010 krátce randila, ale nic vážnějšího z toho nebylo. Teď se však potkali ve VIP zóně na koncertě Jennifer Lopez a vypadalo to, že stará aférka není úplně zapomenuta.

Cristiano po celou dobu koncertu rádoby nenápadně po Kim pošilhával. Že by litoval toho, že mu to s exotickou kráskou nevyšlo nevyšlo? O tom se dá pouze spekulovat, protože jeho sexuální orientace je prostě pochybná. Není to ani rok zpátky, co se na Ronalda provalilo, že po trénincích pravidelně létá za údajným přítelem do Maroka.

Nicméně co naplat, i kdyby Cristiano byl svobodný heterosexuál, má u Kim zavřená vrátka. Hvězda reality show je totiž už přes dva roky šťastně vdaná za amerického rappera a producenta Kanyeho Westa (39), takže se špatně rozhodně nemá i bez nechutně zazobaného Ronalda, kterému jeho pohledy Kim rozhodně neopětovala. Tak snad aby mistr Evropy zůstal nadále raději gayem...

Autor: bin

Diskuze