Pomeje a Petr Plaček
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Pořádná jobovka

JDE DO TUHÉHO: Jiří Pomeje už ví, že má Andrea nového milence! Jeho reakce je šokující

Teprve v pátek vyplulo na povrch, že manželka herce Jiřího Pomeje (53) Andrea Pomeje (30) má nového chlapa. Informaci sama potvrdila se slovy, že až se o tom dozví Jiří, rozpoutá hotové peklo. Jak tedy reagoval? Celkem dost překvapivě!

11 fotek
Nedávno oznámila Andrea Pomeje rozvod s Jiřím a krátký čas na to už je v náruči jiného muže. Konkrétně v náruči svalovce Petra Plačky (37), který ještě loni randil s Robinsonkou Nikou Doné (30). Andrea sice chtěla vztah v počátku utajit, aby neublížila už tak psychicky zničenému Pomeje, ale bohužel se nepovedlo, a tak se tahle nečekaná zpráva dostala k herci jako rychlostí blesku. Co on na to?

Několik minut po tom, co se o vztahu své ženy dozvěděl, pronesl tato překvapivá slova. „Vím to asi 15 minut, že má jiného. Moc toho teď říkat nechci. Přeji jí hodně štěstí. Já ji mám pořád rád a nikdy jsem ji nepomlouval a pomlouvat ji nebudu. Lidé ať si udělají svůj názor,“ vyjádřil se pro Extra.cz celkem rozumně Jiří. Jenže podle informací Blesku si pak hned šel koupit lacinou pet lahev piva do místní samoobsluhy.

Slova tedy nebyla tak drsná, jak by někteří možná čekali, ovšem co se týče reakce v souvislosti s alkoholem, tam nezklamal a šokující novinku šel pořádně zapít.

Autor: bin

Diskuze