Jay-Z a Beyoncé
Zdroj: Profimedia
Krize ve vztahu

Jay-Z odhalil pikantní detaily o životě s Beyoncé: Náš vztah se začal rozpadat!

Hudba je pro zpěváky určitým druhem komunikace. Skrze své písně odhalují své životní příběhy a pocity, kterými prochází. Obdobným způsobem nyní vzniklo nové album amerického rappera Jay-Z.

7 fotek
Jak lépe vyjádřit své myšlenky než skrze píseň. A při troše štěstí se poodhalené osobní problémy stanou i novým hudebním hitem. Přesně takové audiovizuální album vydala v loňském roce americká zpěvačka Beyoncé. Její životní strasti byly ale tehdy všem už dobře známé.

Poté, co odhalila nevěru ve svém manželství, vzniklo jedno z jejích nejlepších alb vůbec. Lemonade, jak ho zpěvačka pojmenovala, bylo velkým bestsellerem. Jay-Z se však rozhodl podělit se i se svým pohledem na jejich příběh a to naprosto stejnou cestou.

Poté, co sdílel titulní skladbu ke svému novému albu 4:44, vypustil do světa také sérii videí s názvem „Footnotes for 4:44“. Videa, která pojednávají o černoších ve vztazích a lásce, účinkují mnohé černošské hvězdy jako Will Smith, Chris Rock, Jesse Williams, Chris Paul a mnozí další. K překvapení mnoha jeho fanoušků si zde i rapper Jay-Z vylil nad svým vztahem s Beyoncé srdce: „Tohle je můj skutečný život. Dostal jsem do pozice, kdy jsme vybudovali tenhle silný a překrásný vztah, který nebyl zcela založen na stoprocentní pravdě a začal se rozpadat. Začaly se dít věci, které mohla zpozorovat i veřejnost. Dostali jsme se až do bodu, kdy jsem musel říct ´Ok, tohle všechno se musí zbourat a začít od začátku…´ To byla nejtěžší věc, jakou jsem kdy udělal.“

Autor: ryn

Diskuze