Jasmina Alagič
Zdroj: Profimedia
foto uvnitř

Jasmina překvapila fanoušky! Radikálně změnila svou image

Jasmina Alagič Vrbovská se rozhodla jen pár týdnů po svatbě pro změnu účesu. K ní ji ale pomohli její fanoušci, kteří odhlasovali, že se má zbavit svých dlouhých vlasů a nechat se ostříhat na krátko. S účesem je Jasmina spokojená a také jí to velmi sluší.

Instagram Jasmina Alagič Vrbovská používá často a zveřejňuje na něm momentky ze svého života. A u fanoušků je také oblíbená. Už ji sleduje přes 318 tisíc lidí.

 

Před pár dny je dokonce poprosila, aby jí pomohli s důležitým rozhodnutím, a to zda si nechat dlouhé vlasy nebo je ostříhat na krátko.

 

7 fotek

 

Fanoušci hlasovali a vybrali. Jasmina tak svůj účes po dlouhé době změnila a nechala si vlasy zkrátit nad ramena. S volbou je ale spokojená. "Vy jste rozhodli a Jan Molnár vytvořil," napsala Jasmina u fotografie na instagramu. A také jí to moc sluší.

 

Je vidět, že moderátorce prospívá i těhotenství. Miminko čeká se svým manželem Rytmusem, se kterým měla svatbu 18. května na zámku v Pezinoku na Slovensku. Poté novomanželé vyrazili na svatební cestu do romantické Paříže a podle zveřejněných fotografiií si to moc užili.

 

Změna účesu práskne, jaký máte vztah i sebevědomí
TO JE ZMĚNA! Podívej se, co z průměrné ženy dokáže udělat photoshop!

Autor: reg TN.cz

Diskuze