Super výkon

Jasmina Alagič v Tváři vystoupila jako Rytmus: Podívejte se, jak skvěle svého partnera napodobila! VIDEO

Jasmina Alagič měla v Tvojí tváři za úkol zvtárnit svého partnera rappera Rytmuse. Jak se s tím popasovala? Podívejte se na video níže.

3 fotky
Moderátorka Jasmina Alagič už pár měsíců tvoří vztah s rapperem Rytmusem. Nedávno dokonce oznámili zasnoubení. Moderátorka svého milého jistě dobře zná a že ho má přečteného jako své boty, dokázala i ve slovenské verzi show Tvoje tvář má známý hlas (Tvoja tvár znie povedome, pozn. redakce).

Krásná brunetka Rytmuse ztvárnila naprosto dokonale . Ačkoliv se to zdá jako nelehký úkol, Jasmina se s ním popasovala velmi dobře. Jelikož se slavným slovenským rapperem žije, zná jeho gesta, pohyby a mimiku dokonale. I hlas se jí povedlo napodobit celkem dobře. Jen bylo vidět, že je postavou o hodně drobnější, a tak vypadala spíše trochu jako rytmus po drastické dietě.

Jasmina byla z vystoupení velmi nervózní. Patrik Vrbovský, jak se Rytmus ve skutečnosti jmenuje, navíc pečlivě sledoval každý její krok. S výkonem své lásky ve slovenské Tvojí tváři byl ale nakonec nadmíru spokojen.

 Jak to Jasmině Alagič šlo, se podívejte v následujícím videu:

Začátek vztahu Jasminy a Rytmuse si můžete připomenout ve videu výše.

Autor: mk

Diskuze