Jasmina Alagič - 1
Zdroj: Instagram
Ach ta láska

Jasmina Alagič se pustila do zastánců Dary: Teď moderátorku kritizují i její fanoušci!

17. 7. 2018

Od té doby, co svůj vztah Rytmus s Jasminou Alagič přestali tajit, se začaly dít věci! Rapper na sociální síti píše výlevy, které naštvaly nejen jeho bývalou lásku Daru Rolins, ale i mnoho fanoušků a známých osobností. Teď se k němu přidala i Jasmina.

10 fotek
Rytmus psal o vztahu s Jasminou, jakoby pro něj sedm let po boku Dary Rolins nic neznamenalo. Navíc neustále dokola omílal, že nikdo nežije jeho život a nemá tedy právo ho soudit. To se nelíbilo Daře ani většině fanoušků. Jeho nová láska moderátorka poslední řady SuperStar Jasmina Alagič se k ničemu raději nevyjadřovala. Tedy až do teď!

„Přestaňte soudit lidi, prostě buďte šťastní a žijte si svůj vlastní život. Kdyby se staral každý sám o sebe, bylo by o každého dobře postaráno. Nikdo z nás není ani tak výjimečný, ani tak bezchybný, aby ostatní mohl soudit,“ napsala Alagič na svém instagramovém profilu.

Možná si myslela, že ji její fanoušci podpoří, ale ne všichni s ní souhlasí. "Řešením je nesdílet svůj osobní život s veřejností. Potom lidé nebudou mít co řešit. Velmi jednoduché. Ne všichni jsme stejní, ne všichni stejně smýšlíme. Proto jestliže nám záleží na tom, abychom nebyli souzeni druhými, nedávejme jim k tomu důvod. Nezveřejňujme svůj osobní život anebo dělejme, co nás dělá šťastnými, a ignorujme názory druhých. Každý má právo na svůj názor,“ napsala například Kathlyelsherdini.

Další zase píše: "Přeju vašemu vztahu, ale.. nejsi ty na tom Instagramu nějak moc? Však není třeba všechno zveřejňovat. Potom se lidé budou i méně starat."

 

Autor: mk

Diskuze