Jasmina Alagič
Zdroj: TV Nova
Taková velká hvězda?

Jasmina Alagič prozradila, s kým skutečně chodí a všechny dost překvapila: Opravdu to není Rytmus?

21. 5. 2018

Nedávno na svět vypluly informace o tom, že moderátorka SuperStar Jasmina Alagič (28) randí s rapperem Rytmusem (41), který se nedávno rozešel s Darou Rolins. Oba to popřeli. Teď se modeátorka vytasila s tím, kdo je její skutečný přítel. Všechny tím pořádně zaskočila!

10 fotek
Poslední měsíc se šušká o tom, že Rytmus si po rozchodu s Darou Rolins brzy našel náhradu. Tou má být moderátorka SuperStar Jamina Alagič. Ta to ale okamžitě popřela s tím, že jsou pouze přáteli.

Nyní na svůj Instagram Jamsina vyvěsila video, v kterém mluví samotný americký rapper Akon (45) a říká: „Jasmina je se mnou, ne s Rytmusem.“ K příspěvku se pak nezapomněl vyjádřit ani Rytmus, který napsal: „Už vím, s kým je Jasmina. Jasmina a Akon jsou spolu."

Nejspíše jde však o recesi. Navíc se na slovenském serveru Čas.sk ve stejnou dobu objevily fotografie z Budapešti, kam si společně Jasmina a Rytmus vyrazili na začátku května. Jako kamarádi zrovna nevypadají. Rytmus na jednom ze záběrů Jasminu doslova drží za zadek. A podle zdroje, který je viděl, to prý nebylo jen jednou.

Jasminu Alagič můžete vídat každou neděli v pěvecké show SuperStar. Poslední díl najdete zdarma ke zhlédnutí na Nova Plus.

 

Autor: mk

Diskuze