Zdroj: TV Nova
Krásná novinka

Jasmina Alagič prozradila pohlaví dítěte! Bude mít Rytmus syna, nebo dceru?

Není to ani měsíc, co se půvabná Jasmina Alagič (29) a rapper Rytmus (42) pochlubili radostnou novinkou, ve které oznámili, že je moderátorka těhotná. Teď se nastávající maminka dokonce rozhodla, že prozradí pohlaví prvního potomka!

9 fotek
Jasmina Alagič a Rytmus budou už brzy rodiči. Tuhle novinku pár oznámil na Vánoce, a tak by málokdo čekal, že se už tak brzy pochlubí i pohlavím miminka. Krásná moderátorka se ale obávala, aby tajemství dříve nevyzradil někdo jiný, a tak se rozhodla říct vše fanouškům sama.

Na Instagram přidala fotku z dovolené na exotických Maledivách, na které leží svůdně v plavkách ve vaně. Komentář, který k tomu připsala, všechny nejspíš zaskočí. Samozřejmě mile. „Se SYNEM v bříšku! Nebudu dělat tajemství ohledně pohlaví, přijde mi to zbytečné,“ pochlubila se šťastná Jasmina informací, že uvnitř ní možná roste Rytmusův malý klon.

Některé fanoušky ale zaskočilo, že zamilovaná dvojice už zná tak brzy pohlaví miminka. Na Jasmině totiž zatím těhotenství není vůbec vidět, a tak bylo jasné, že se ozve někdo, komu to bude podezřelé. „Jelikož jste podle bříška s těhotenstvím na začátku, nerozumím tomu, jak můžete vědět, že to bude klučina. Samozřejmě přát si, není automaticky vědět,“ zpochybnila radostné oznámení jedna ze sledujících žen. Většina fanoušků je ale přejících a páru tak přichází první upřímné gratulace k chlapečkovi.

Zjistěte si sama, zda čekáte kluka nebo holku. Už v 10. týdnu
Holčička nebo chlapeček? Nejznámější babské rady, které napoví, co čekáte


 

Autor: bin

Diskuze