Jasmina Alagič - 6
Zdroj: Profimedia / instagram
Vše zalité sluncem?

Jasmina Alagič poprvé promluvila o vztahu s Rytmusem! Co si myslí o Daře Rolins?

Moderátorka SuperStar Jasmina Alagič (28) je šťastně zamilovaná do rappera Rytmuse (41), který před ní žil v dlouholetém vztahu se zpěvačkou Darou Rolins (45). Co si o tom všem myslí?

11 fotek
V neděli večer proběhlo další finálové klo SuperStar. Trochu jiné ale bylo pro Jasminu Alagič, krásnou moderátorku, která je ozdobou moderátorské dvojice ve složení s Leošem Marešem (41). Byl tototiž první přímý přenos od chvíle, kdy s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem konečně přiznali, že tvoří pár.

O jejich vztahu se spekulovalo už dlouho předtím. Dokonce i Dara Rolins, která s Rytmusem donedávna žila a byla s nim dlouhých sedm let, se stihla ke krásné Jasmině vyjádřit. řekla o ní, že není žádná vypatlaná kráska a že se Patrikovi nediví, protože by se do Jasminy klidně zamilovala také.

Podobný názor má i moderátorka na Daru. „Dara je žena, kterou nejen já, ale i mnoho dalších žen obdivujeme. O to víc si jejích slov vážím a Patrikovi se nedivím, že byl s ní, takže máme podobný názor,“ řekla v rozhovoru pro TV Markíza.

Hned po přímém přenosu se pak Jasmina chlubila na Instagramu kyticí růži, kterou od svého milého dostala. Nabízí se proto otázka, jestli se Rytmus, když už je jejich vztah oficiální, někdy objeví na finále SuperStar? „Uvidíme, jak se mu bude chtít, jak mně se bude chtít, a tak...,“ odpověděla Jasmina neurčitě. Tak či tak, všechny vztahy jsou evidentně urovnané, a tak si může pár užívat jeden druhého.


 

Autor: bin

Diskuze