Jasmina Alagič - 2
Zdroj: Instagram
Překvapivé

Jasmina Alagič otevřeně přiznala, jaké zkrášlovací chirurgické zákroky podstoupila!

Moderátorka SuperStar 2018 a současná přítelkyně rappera Rytmuse, Jasmina Alagič, je často v médiích propírána kvůli svému "vyumělkovanému" vzhledu. Teď otevřeně přiznala, kolik chirurgických zákroků opravdu má!

5 fotek
O krásné slovenské moderátorce Jasmině Alagič se často píše jako o "vyumělkované" slečně, která prodělala kdo ví kolik plastik. Současná partnerka rappera Rytmuse už toho má ale dost a tak se rozhodla vše uvést na pravou míru a otevřeně přiznala, jakými zkrašlovacími chirurgickými zákroky si prošla.

Na Instagramu si postěžovala, že o ní média často píší, jak moc je "vyumělkovaná". "Nevím vlastně, co to slovo přesně znamená, pokud však zvětšení rtů (v míře, o které je vůbec směšné mluvit) je vyumělkovaným, tak potom vyumělkovaná jsem a velmi spokojeně. Je to totiž jediný "zákrok" jaký jsem podstoupila. Líbilo se mi to, není to nic nebezpečného, vybrala jsem si pro to ty nejlepší," napsala.

Kromě zvětšení rtů však Jasmina prý žádné další plastiky nepodstoupila. Jen chodí pravidelně na kosmetiku a stará se o sebe. To je celé tajemství její krásy. Mnoho žen ji na sociální síti podpořilo s tím, že je důležité, cítit se dobře. Pokud se tedy cítí Jasmina dobře s většími a plnějšími rty,proč ne. Je úctyhodné, že to vůbec přiznala. Jelikož některé slavné krásky i přes to, že jsou na nich úpravy hodně znatelné, mlží a tvrdí, že tak vypadají od přírody. V dnešní době jde však o běžné zákroky a není se za co stydět.

Jak bys vypadala po plastice? Podívej se díky šikovné aplikaci!
Neuvěřitelné! Podívejte, jak se celebrity vylepšily plastikami!

Autor: mk

Diskuze