Upsss...

Jasmina Alagič nabourala Rytmusovo auto za miliony! Jeho reakce ji rozesmála

Vztah Jasminy Alagič (29) a Rytmuse (41) je na samém vrcholu zamilovanosti. A to tak velké, že se rapper ani nezlobil, když mu jeho snoubenka nabourala luxusní vůz.

9 fotek
Moderátorka letošní SuperStar a hvězda slovenské Tváře Jasmina Alagič má ve svém snoubenci Rytmusovi skutečného parťáka do nepohody. Důkazem toho je jeho reakce po tom, co mu nabourala jeho čtyřkolého miláčka.

Ten rozhodně není žádnou lacinou záležitostí. Rytmus si totiž potrpí na luxus, a tak si jezdí v Bentley, které patří k naprosté špičce drahých aut. A právě tenhle poklad půjčuje i své krásné Jasmině, která po vzoru typické ženy řidičky úplně nezvládla zdánlivě banální parkování.

„„Když to ráno viděl, poslal mi fotku se slovy – lásko, co jsi dělala? A já na to: Co jsem dělala? Parkovala jsem s tím tvým nemožným autem! A už jsem z toho fakt tak strašně vystresovaná, že si musím jít lehnout,“ smála se historce Jasmina v internetovém pořadu Level Lama... A škoda? Oprava lehkého ťukance vyšla na drahém Bentley přibližně na 160 tisíc korun. To ale Rytmuse jistě nijak netrápí. Na prvním místě daleko před vším je pro něj momentálně krásná moderátorka.

VÁŠ PŘÍBĚH: Naše životy změnila dopravní nehoda
Řidičky zbystřete! Tahle rizika podstupujete při telefonování, kouření nebo poslechu rádia za volantem

Autor: bin

Diskuze