Gratulujeme!

Jasmina Alagič dala Rytmusovi ten NEJKRÁSNĚJŠÍ DÁREK: Poslední Vánoce ve dvou!

To, o čem se už dlouho spekulovalo, se stalo skutečností! Krásná moderátorka SuperStar Jasmina Alagič (29) a rapper Rytmus (41) čekají prvního potomka!

7 fotek
Je to tady. Jasmina a Rytmus čekají miminko! Radostnou novinku oznámili oba v pondělí večer na svém Instagramu. A podle Rytmusovi reakce se zdá, že až do Štědrého večera a rozdávání dárku o brzkém přírůstku do rodiny vůbec nevěděl.

„Nejkrásnější dárek v mém životě! Naše první a poslední Vánoce ve dvojici,“ oznámil šťastný rapper zprávu o tom, že se stane poprvé otcem. Radostnou novinu připsal k fotce, na které sedí šťastná Jasmina u vánočního stromečku a on v ruce drží malé botičky, které pravděpodobně byly prostředkem toho, jak se Rytmus krásnou zprávu dozvěděl.

„Myslím, že dnes je ten správný čas na to, abych se s Vámi podělila o jeden z nejkrásnějších darů, jaké může člověk dostat. Tyto Vánoce strávíme s Paťkem dva, ale ty následující už nás bude o jednoho víc. Máme radost z tohoto daru, jsme vděční za všechnu radost, kterou nám dává, i když je ještě jen v bříšku. Chtěli jsme se s Vámi o tento zázrak podělit,“ rozněžnila se krásná nastávající maminka Jasmina.

Kdy nejdřív oznámit okolí příchod potomka + 5 tipů jak zamaskovat rostoucí bříško
Co udělá s tělem těhotenství? Maminka trojčat ukázala břicho měsíc po porodu


 

Autor: bin

Diskuze