Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Profimedia
To je šprýmař

Jaromír Jágr si udělal ze své Veroniky neskutečnou legraci! Tohle vás vážně pobaví

Veronika Kopřivová (26) nechala Jaromíra Jágra (45) v Calgary a odletěla na Floridu. To ale netušila, co najde v příručním zavazadle!

7 fotek
Modelka Veronika Kopřivová trávila nějaký čas s Jaromírem Jágrem v Calgary. V Kanadě jí ale byla nejspíš zima, a tak se přesunula na jih. Na Floridě ji však čekal šok! Místo slunného počasí sužuje jih USA zima, kterou místní takřka nepamatují, a tak tam Veronika mrzne, jak sama napsala, paradoxně víc než v Calgary, kde byla na zimu řádně vybavena.

Původní plán slunění na pláži tak prozatím padá. Veronika si tak bude muset přibalené knížky přečíst místo na plážovém lehátku zachumlaná v posteli. A knížky? Ty si přibalila do kufru rovnou dvě. Před jejím odletem si jich však stihl všimnout její hokejový partner.

„Velmi jsem se pobavila a podělím se i s vámi... Vybaluji z příruční tašky moje dvě knížky, které jsem si s sebou vzala, abych si je konečně přečetla. Těšila jsem se na ně... Obal knížek je najednou jiný, než si pamatuji... Můj partner tak trochu dohlížel na to, co si beru s sebou... A očividně ho název knih znepokojoval, tak to vyřešil po svém...,“ napsala na sociální síť Veronika.

Na Jágrův skvělý vtípek se můžete podívat v galerii! Nechtěl tím spíš Veronice něco naznačit?
 

Autor: bin

Diskuze