Dominik Hašek a Jaromír Jágr - 1
Zdroj: Profimedia
Kdo by to čekal?

NEPODĚKUJE MU: Dominik Hašek se rozpovídal o Jaromíru Jágrovi! Co na něj prásknul?

17. 2. 2017

Není nad to, když si hvězda pustí pusu na špacír a vyzradí intimnosti o životě jiné celebrity. Tak tomu bylo i u bývalého brankáře Dominika Haška (52), který se dnes věnuje podnikání a sport sleduje z povzdálí. Teď se ale po letech rozpovídal o Jaromíru Jágrovi (45)...

6 fotek
Brankář Dominik Hašek (52) se rozpovídal o dávném rivalovi Jaromíru Jágrovi, který tento týden oslavil 45. narozeniny. Prozradil, co je pro úspěšného hokejistu velkým koníčkem. „Jarda chodí hodně do casina, Nevím, do jaké míry do toho Jarda spadnul. Vím jen, že tam chodil rád,“ prozradil v pořadu Overtime. „Já jsem se jim vyhýbal. Bál jsem se, že bych do toho spadnul také,“ vzpomínal.

Poté prozradil, proč si myslí, že je Jágr stále tak úspěšný. „Jarda byl jinak nastavenej. Oba jsme ten hokej milovali, Jarda ale asi ještě víc než já. Dal rodinu stranou a nechal vše hokeji. Klobouk dolů,“ mile prozradil o svém soupeři. Bývalý brankář zastává názor, že Jaromír vždy miloval tento sport víc jak on a také je to na jeho výsledcích vidět.

Dominik mluvil o hokejové legendě moc hezky, i když byli ve skutečnosti spíše rivaly. Rozděloval je věk i jiné společné zájmy. Nechybí však mezi nimi úcta, která šla z rozhovoru jasně vycítit.

Autor: Beat

Diskuze