Jaromír Jágr - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Mňam!

Jarda Jágr dostal osobní dárek od jiné: Tohle se Veronice líbit nebude!

Už dnes slaví Jaromír Jágr své 46. narozeniny. To očividně neuniklo ani neznámé blondýnce, která hokejovou živoucí legendu patřičně obdarovala.

6 fotek
Jaromír Jágr je dnes 15. února zase o rok starší. Hokejista slaví 46. narozeniny, a tak leckoho napadne, co mu asi dá jeho přítelkyně Veronika Kopřivová (26), která v současné době je přibližně někde kolem Mexika. Možná to oslaví až dodatečně. Našla se ale jiná, která Jaromírovi udělala radost dokonce s předstihem!

„Je to hezký, nečekal jsem ho,“ okomentoval Jágr dárek od fanynky pro iSport.cz. A co dostal? Obrovský několikapatrový dort s pomyslným číslem. To číslo ale není jeho věk, nýbrž patrně mnohem významnější záležitost a to ikonická 68. Číslo Jágrova dresu.

Sám hokejista sice tvrdí, že by narozeniny sám nejraději neslavil, ale lidé okolo něj mají očividně jiný názor a je rád, že si vzpomenou a chtějí mu udělat radost. Dortem určitě nepohrdne. Takový sportovec potřebuje pořádný přísun sacharidů, aby měl energii sázet góly do branky. Není nutné si nic nalhávat, ve 46 letech to patrně není už žádný med.
 

Autor: bin

Diskuze