Karel Janeček, Lilia, Mariem
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lilia A. K.
Která je ta pravá?

Janeček rozpouští svůj harém! Nechává si prozatím jen JEDNU ženu

Miliardář Karel Janeček (45) vyznává mnohoženství a nijak se tím netají. Srozuměná s tím byla i jeho manželka Mariem Mhadbi (34), se kterou má syna Janise (3). Když si ale našel Liliu Khousnoutdinovou (30), která mu záhy porodila dceru Isabelu, Mariem to zřejmě nezkousla. Janeček i přesto doufal, že se umoudří.

11 fotek
Karel Janeček má rád ženy. Nejraději všechny najednou. Když si vzal Mariem Mhadbi, o všem jí řekl. Mariem mu porodila syna Janise a Janeček si našel další ženu, knežku Liliu Khousnoutdinovou. S tou má dceru Isabelu. V monogamním svazku byl s Mariem jen dva roky.

Posléze Janeček doufal, že budou žít všichno společně. Ideální už to ale nebylo. “Mé manželství již tehdy nefungovalo. Chtěl jsem něco udělat a má ideální představa byla, že má budoucí bývalá žena se vzpamatuje,“ řekl Janeček v TopStar magazínu. S Mariem se tedy zřejmě rozvede. 

„Věřím, že Lilia bude ženou mého života. Máme toho mnoho společného. Oba věříme, že je klíčové žít v pravdě, a oba se nebojíme jít proti proudu a měnit stereotypy,“ pokračuje.

„Syna vídám, to je pro mě naprosto zásadní. Mám k němu skvělý vztah,“ dodává. V souboji o bohatého matematika zkrátka kněžka získala první místo.

NÁZORY MUŽŮ: Fandíte věrnosti?
Je nevěra pro kluky přirozená?

Autor: Han

Diskuze