Karel Janeček a manželka Lilia Khousnoutdinova
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lilia A. K.
Karel už nemá harém

Janeček je vyplesklý ze své kněžky lásky: Zůstane snad jen s JEDNOU ženou?

Karel Janeček (45) se nijak netají tím, že má slabost pro mnoho žen najednou. V minulosti žil s Mariem Mhadbi (35), ale i Liliou Khousnoutdinovou (31). S oběma má movitý matematik děti. Mariem zřejmě neskousla přítomnost druhé ženy, ale Lilia na to šla fikaně. Soutěž o Karla nakonec vyhrála.

11 fotek
Karlovi Janečkovi by menší harém nevadil, ale jeho ženy se navzájem nesnesou. V současné době opustil manželku Mariem, se kterou má syna Janise a zůstal se svojí kněžkou lásky, jak se nazývá Lilia Khousnoutdinová, co mu porodila dceru Isabelu. S tou momentálně Janeček žije.

„Mezi ty nejdůležitější patří to, jak umíte tvořit domov! Jsem šťastný, že po mnoha letech mám ten nejkrásnější. Jsem šťasten, že i po delší době spolu stále objevujeme hlubší a hlubší lásku. Miluji Tě,“ pěje na ni ódy na sociální síti.

Lilia na to šla chytře. Jakožto vyznavačka polyamorie dala Janečkovi volnost, kterou požadoval. V současné době tráví Janeček čas jen s ní, ale kdo by ji snad mohl podezřívat, že to měla od začátku v plánu?

Autor: Han

Diskuze