Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova - 2
Zdroj: facebook
Ochránce Karel

Janeček bránil svoji lásku před kritiky. Ostrých slov se rozhodně nebál!

Karel Janeček (45) má v současné době oči jen pro Liliu Khousnoutdinovou (31). V minulosti žil sice současně ještě s Mariem Mhadbi, jelikož uznává mnohoženství, ale teď si zkrátka vybral jen jednu ženu. Jeho příznivci si občas neodpustí jízlivé poznámky, které se mohou dotknout i Lilii. Karel se ukázal jako pravý muž a tvrdě zakročil.

11 fotek
Karel si nejdříve vybral za svou vyvolenou Mariem Mhadbi, se kterou má syna Janise. Posléze poznal Liliu Khousnoutdinovu a zplodil s ní dceru Isabelu. Mariem to neskousla a vztah se postupně rozpadl. I když Karel doufal, že se jeho manželka uklidní, nestalo se tak. Poklidný, rodinný život žije v současné době s Liliou.

Janeček na sociální síť napsal "Nejkrásnější období prožívám zrovna se svou ženou." Jeho fanoušek to v komentáři opravil na "se svou zrovna ženou." Bohatý matematik označil mladíka za pitomce. "Vaše urážky a invektivy vůči mé lásce Lilii jsou sprosté a urážející. Chováte se jako slepice, pro kterou je muž kus zrní, které zobe a jedna slepice konkuruje druhé," vzkázal všem.

Možná to za chvíli skončí tak, že místo komentářů pod snímkem, bude jen prázdné místo.

Když vám jeden partner nestačí: Sedne vám polyamorie, volný vztah nebo sériová monogamie
10 signálů správné a špatné lásky

Autor: Han

Diskuze