Jak se zbavit nevěsty - 8
Zdroj: Prásk!
Těšte se!

Jana Stryková hvězdou filmového trháku: Prozradila, co ji nejvíc baví hrát

Krásná herečka Jana Stryková (36) alias Kateřina Vránová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se stává hvězdou filmového plátna. Jak ji bavilo natáčení a jaké střípky z něj prozradila?

7 fotek
Janu Strykovou znají televizní diváci především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Nyní se ale objevila i v novém filmu Jak se zbavit nevěsty, který vstoupí do kin 28. dubna. A jelikož zde hraje pořádnou semetriku, zajímalo nás, jak jí tato role sedla.

"Film se mi natáčel úžasně, je to příjemná letní komedie s příjemnými lidmi a s úžasným panem režisérem. Moje role je skvělá. Hrát hodné holky mě totiž asi jako každou herečku nebaví, zatímco hrát pořádnou semetriku je skvělé," prozradila s úsměvem herečka.

Film natočil autor jednoho z nejúspěšnějších českých filmů poslední doby, režisér Hodinového manžela Tomáš Svoboda. Už v Hodinovém manželovi si Jana zahrála a zahraje si i v jeho pokračování. Zdá se, že Tomáš Svoboda si ji oblíbil.

Komedie Jak se zbavit nevěsty se natáčela v horkém létě 2015 v Praze a také na přehradě Orlík, kde se většina herců sešla ke scénám velkého rodinného závodu jachet. Titulní píseň k filmu nazpívala Dara Rolins. Hlavní postavou je moderní dynamická žena v podání Lenky Vlasákové, která řeší trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou.

A jak to všechno Jana stíhá? "Stíhám seriál, film, divadlo i mateřství. Není to tak časově náročné, jak se zdá. Natáčení Jak se zbavit nevěsty mi zabralo asi jen deset dní, takže se to opravdu dá dobře zvládnout. Syna si dokonce mohu brát i na natáčení" svěřila se herečka. 

A co nějaké střípky z natáčení? "Hodně lidí při natáčení dostalo žihadlo, někdo byl popálený, ale jak to tak v životě bývá, těm semetrikám se nic nestává," dodala s humorem černovláska.

Autor: niž

Diskuze