Je to jasné

Jana Kirschner vysvětlila: Proč se porotci v The Voice neotočí, i když soutěžící dobře zpívá?

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner vysvětlila, proč se porotci v The Voice někdy neotočí, i když podle diváků zpívá soutěžící velmi dobře. Ne vždy to působí ve skutečnosti tak, jako v televizi.

7 fotek
Ve výběru naslepo v pěvecké soutěži The Voice Česklo Slovensko, mají porotci velmi těžký úkol – musejí vybrat ty nejlepší zpěváky, kteří za jejich zády zpívají. Často však ani jeden z nich své křeslo neotočí a nadaný zpěvák musí jít s prázdnou domů.

Zpěvačka Jana Kirschner si však nyní, při sledování The Voice v televizi, uvědomila, že mnoho zpěváků, ke kterým se žádný z koučů neotočil, zpívalo velmi dobře. „Děkuji vám, že projevujete podporu lidem, kteří se rozhodli a zazpívali v The Voice Česko Slovenko. Dnes jsem se podívala na některé lidi, kteří nepostoupili, a řekla jsem si, že jsme fakt asi hluchý. Vše je jiné, když tam sedíte. Tím nás nechci obhajovat, ale je to prostě tak. Vybíráme ty, kteří jsou nám v časovém limitu 90 sekund v něčem blízcí a umíme si s nimi představit pracovat dále,“ napsala Jana na svém Instagramu.

Dále vyjádřila uznání všem, kteří se do The Voice přihlásili a šli s kůží na trh a pobídla diváky, aby svým favoritům vyjádřili podporu. „Absolutně miluji hudbu a miluji lidi, kteří jsou jiní a mají tu odvahu s tím žít. Já ji někdy mám a někdy nemám. Naštěstí už to se mnou tak netočí, jako když jsem začínala. Lidé, kteří jsou v této soutěž, jsou různí. Od skvělých zpěvaček, které si prožily a odzpívaly své po barech a výletních lodích, až po děti které do toho šly s velkýma otevřenýma očima bez špetky zkušeností. Všichni mají jedinou touhu naplnit svůj sen. Proto buďte velkorysí a ukažte jim vaši podporu. Oni si ji opravdu zaslouží. Vaše komentáře a pozitivní slova mohou často pomoci více než to, když jeden z nás zmáčkne tlačítko a otočí své křeslo,“ napsala.

Tahle písnička vám vlije slzy do očí! O čem zpívá brácha mladší sestřičce?
Smutná neděle: Píseň, která zabíjela

Autor: mk

Diskuze