Jan Čenský - 1
Zdroj: Profimedia
Být či nebýt věrný

Jan Čenský promluvil o nevěře! Řekli byste to do něj?

Na módní přehlídce Dany Morávkové, kterou Jan Čenský (55) moderoval, překvapil známý herec svými výroky o nevěře. Co řekl?

Každý, kdo zná Jana Čenského v reálném životě, tvrdí, že je skutečným gentlemanem nejen na place, ale i ve skutečnosti. K ženám se vždy chová velmi ohleduplně a galantně, až pohádkově. Známý princ z filmu Princové jsou na draka ale tvrdí, že skutečná láska je jiná, než ta z pohádek.

Na módní přehlídce Dany Morávkové, kde tato známá herečka i návrhářka představovala svou novou kolekci kabelek, pronesl ale něco, co všechny opravdu zaskočilo! Mluvil o partnerských vztazích a nevěře, a to dost otevřeně. Nevěru údajně zažil jen na place v seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 a i když sám nikdy nebyl z žádné nevěry usvědčen, zdá se, že pro to má pochopení!

Prohlásil, že nevěra je zcela běžnou a normální věcí a že k současným vztahům prý patří. Sice vzápětí řekl, že to není nic hezkého a že je to problém, se kterým se musí konkrétní pár vyrovnat, avšak je podle něj špatně dělat, že něco jako nevěra neexistuje a že do našich životů nepatří. Co si o tomto názoru Jana Čenského myslí jeho manželka, není známo... Snad tedy doma seká latinu!

Autor: Iri

Diskuze