Jan Bendig a Markéta Konvičková
Zdroj: YouTube.com
To je pecka

Jan Bendig nazpíval duet s Markétou Konvičkovou! Ta se odvázala jako nikdy a ukázala sexy tělo

Finalisté úspěšné pěvecké show SuperStar – Markéta Konvičková (22) a Jan Bendig (22) – nazpívali společný duet. Dva mladí a úspěšní lidé zpívají o strastech milostného života. Co je k takovému tématu asi vedlo?

Již před letními prázdninami vydal finalista pěvěcké soutěže SuperStar Honza Bendig nové album s názvem „Příběh“. Poslední novinkou, kterou pro své fanoušky vydal, je singl „Bloudím“, který nazpíval s Markétou Konvičkovou, jež se ve videoklipu pořádně odvázala. 

V klipu se zpívá o tom, jak je těžké najít skutečnou lásku. Konvičková vystupuje jako přítelkyně bohatého muže, který si ji ale příliš nevšímá a ještě flirtuje s jinými ženami. Bendig v klipu bouje za lásku ženy, která o něj nestojí. 

Dvojjazyčná písnička propojuje dva pěvecké talenty, ukazuje strasti milostného života a ještě něco navíc. Markéta odhodila veškeré zábrany a ukázala své sexy křivky v odvážných a rafinovaných plavkách. Bazénová scéna tak jistě potěší zejména mužské fanoušky krásné zpěvačky. Konvičková se v klipu ukáže dokonce i ve svatebním, což nahrávalo mnohým spekulacím, zda zpěvačka sama už nevstoupila do manželství s partnerem Rendou.

Videoklip se natáčel ve Švýcarsku, a tak se dostanete na louku, kde protagonisté zpívají a tančí, a uvidíte i další krásné scenérie. V klipu se to hemží luxusními vozy, krásnými ženami a švýcarskou přírodou. Bendig navíc propojil píseň se svými romskými kořeny a zpívá výhradně romsky.

O duetu Konvičkové s Bendigem se mluvilo celé čtyři roky, a konečně je to tu. Jak se vám videoklip líbí?

Autor: sim

Diskuze