Jan Bendig
Zdroj: YouTube.com
Paráda!

Jan Bendig přezpíval známý hit od Michala Davida: Lepší než originál! říkají fanoušci

Jan Bendig, který se proslavil díky Česko-slovenské SuperStar 2009, přezpíval známý hit Michala Davida. Fanoušci říkají, že je lepší než originál. A chválí ho i Michal David.

5 fotek
Zpěvák Jan Bendig, který před devíti lety zazářil v pěvecké soutěži Superstar, jejiž novou řadu právě teď vysílá TV Nova, vydal včera svůj nový klip. A to na cover od legendárního zpěváka Michala Davida Největší z Nálezů a ztrát.

 

Sám Michal David Bendigův cover ohodnotil kladně a moc ho potěšilo, že si právě Honza vybral jeho skladbu. Bendig se v klipu představuje v romantické póze a ve filmu odkazuje na spoustu retro věcí a dokonce se v něm objeví na pár sekund i Lukáš Vaculík. Právě pro film VÍTR V KAPSE, ve kterém se objevil, byla tato písnička původně složena.

Videoklip se natáčel v Praze během největších mrazů, které v únoru zasáhli celé Česko. Mladý zpěvák to odnesl těžkou chřipkou, kvůli které musel zrušit několik koncertů. "Musel jsem se převlékat v mínus sedmnácti stupních venku v mrazech a tak jsem hned po natáčení ulehl s chřipkou. Ale výsledek stál za to", uzavírá Bendig, který co nevidět bude natáčet velkolepý videoklip ke svému duetu s Monikou Bagárovou. Ve kterém ho též čeká spousta scén venku a taky jedna postelová právě s touto krásnou zpěvačkou.

 

 

Další díl SuperStar 2018 sledujte už v sobotu od 20:20 na Nově. Poslední díl najdete na Nova Plus.

 

Kouzlo neús pěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády

Autor: mk

Diskuze