Katie Holmes a Jamie Foxx
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Jamie Foxx už není s Holmesovou, našel si tuhle kočičku

Jamie Foxx (51) a Katie Holmesová (40) byli považováni takřka za ideální pár. Byli spolu šest let, což je v hollywoodských kruzích považováno skoro za zlatou svatbu. Podle zahraničních médií se ale před několika měsíci v tichosti rozešli. Zatímco Katie je pořád sama, Jamie nelenil a už má zřejmě náhradu. Hodně mladou náhradu.

8 fotek
„Jamieho Foxxe nachytali fotografové v sobotu ve dvě ráno, když odcházel z klubu v Los Angeles. Doprovázela ho jedenadvacetiletá zpěvačka Sela Vaveová,“ píše Daily Mail. Na snímcích je zřetelně vidět, jak ji Jamie chytá za zadek, což o kamarádském vztahu příliš nesvědčí.

Sám Jamie pro časopis People uvedl, že se jedná o dívku, které pomáhá. Zřejmě jí pomáhá už pořádně dlouho, protože s Katie není už pěkných pár měsíců. Naposledy spolu byli vidět v květnu na akci Met Gala, kde se producírují celebrity v těch nejšílenějších kostýmech. Od té doby už nikde.

Na soukromí si vždycky dávali záležet. To, že spolu chodí, oficiálně odtajnili až v roce 2017, kdy se spolu poprvé ukázali před blesky fotoaparátů. Paparrazzi je pravidelně nachytávali ale už od roku 2013.

„Katie a Jamie nemají potřebu troubit věci do světa a střeží si své soukromí. Jsou spokojeni, jak je to teď,“ řekl ještě v dubnu Daily Mailu blízký zdroj z jejich okolí. Spekulace o jejich rozchodu vyvstaly na Oscarech, kdy Jamieho někdo zaslechl říkat, že je single. Konec konců, kdyby nebyl, asi by nevycházel z klubu s mladičkou zpěvačkou.

Pravdu pak propálila Holmesová v restauraci La Esquina v New Yorku, kde příteli měla říct, že co Jamie dělá, je jeho věc. Spolu prý nebyli už mesíce. Na dceru Suri, kterou má s Tomem Cruisem, je tedy opět sama. 

Trend nejen celebrit: Staří kocouři mají mladé milenky. Krutě zaplatí!
Kamarádka začala chodit s tvým ex. Co teď?

Autor: ham

Diskuze