Iva Pazderková
Zdroj: Instagram
Nádhera!

Jaký zadeček jí sluší víc? Iva Pazderková ukázala, jak její pozadí vypadá i bez vycpání

V sobotu jste na obrazovkách televize Nova mohli sledovat již sedmý díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! A o velkou zábavu se postarala i Iva Pazderková jako Nicki Minaj.

7 fotek
Show Tvoje tvář má známý hlas se v sobotu opět dočkala pokračování. Ačkoli tentokrát na plné čáře zvítězil David Kraus, diváky i porotu pobavila také Iva Pazderková, která se představila jako bláznivá Nicki Minaj.

Na pódiu poskakovala, kroutila se, předváděla bláznivé výrazy, a dokonce i twerkovala. Svůj vycpaný zadeček tak vystavila na odiv nejen tanečníkům, ale i porotě a divákům v sále i u obrazovek. Takhle že vypadá stydlivka?

Přestože je Iva extrovertní typ, co se týče odhalování, je velmi stydlivá. To už jí ale tato soutěž pomalu, ale jistě odnaučuje. A to je dobře, protože figuru má opravdu perfektní.

Iva pro porovnání umístila na svůj Instagram snímek se svým skutečným zadečkem, který je vskutku dokonalý. Nebo se vám snad líbí víc ten vycpaný?

Iva Pazderková se už příště představí jako Shakira, a tak se opět můžeme těšit na to, až se rozvlní na pódiu v nějakém pěkném oblečku.

Na celé sobotní vystoupení se můžete podívat zde.

Autor: niž

Diskuze