Jakub Štáfek a Monika Timková - 4
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Zaslouží si to

Jakub Štáfek má strach o přítelkyni Moniku! Proč se o krásku tolik bojí? Vinu dává sobě

12. 2. 2017

Jakub Štáfek (26) už několik let tvoří pár s krásnou herečkou Monikou Timkovou (26). Jedna věc ho ale v rámci jejich vztahu děsí - o co jde?

8 fotek
Herec Jakub Štáfek známý především jako Matěj Jordán z Ulice, se v poslední době prosadil výrazným způsobem i na internetu! Natočil totiž internetový seriál, ke kterému sám napsal scénář. Jakub se totiž scénáristice věnuje už poměrně dlouho, což ne každý o něm asi ví.

Do tohoto úspěšného projektu obsadil například herce Ondřeje Pavelku (61), kterého fanoušci Ulice mohou znát jako sympaťáka a pohodáře Oldu Farského. Kromě něj se ale v seriálu mihla i jeho přítelkyně Monika, což v Jakubovi vyvolalo lehké obavy. Napadlo ho totiž, že by jistou "protekcí" své přítelkyni ve společnosti pěkně mohl pěkně zavařit a její popularita by s cejchem protekční herečky mohla jít strmě dolů.

Jakub sice jako správný milující přítel nepochybuje o hereckých i jiných kvalitách své milé, ale ač je ze stejné branže, bojí se jí zkrátka obsazovat všude. Pro Nedělní Blesk prozradil, že se snaží být v tomto ohledu opatrný. Bojí se nejspíš, co by na to řekli jeho blízcí a kolegové. Protekce mu prý ale nevadí, pokud má pocit, že to má smysl. Tak snad Moniku brzy uvidíme v nějakém další z Jakubových zdařilých scénaristických či režisérských projektů! V současné době můžete sympatického herce kromě Ulice vídat také každé pondělí v krimi seriálu Specialisté!

Autor: bin

Diskuze