Jasmina Alagič - 1
Zdroj: Instagarm/ You Tube
Velká proměna!

Moderátorka Jasmina Alagič nebyla vždy taková kočka: Prošla obrovskou proměnou!

Aby Jasmina (28) vypadala tak, jak vypadá dnes, dalo jí to dost práce. Je opravdu okouzlující ženou a není divu, že se Rytmus (41) po rozchodu s Darou Rolins (45) moderátorky SuperStar ujal.

 

4 fotky
Jasminu má mnoho lidí za bezchybnou a vždy perfektně upravenou ženu. Alespoň tak ji známe z televizních obrazovek. Vždy tomu tak ale nebylo! Krásnou postavu měla Jasmina odjakživa, ale vzhledově už na tom nebyla tak dobře.

Jak můžeme vidět nyní například v SuperStar 2018, ale i na jejích sociálních sítích, Jasmina na sobě hodně zapracovala! Je z ní kočka a kde jaká žena jí perfektní vzhled může závidět. Není divu, že okouzlila i rappera Rytmuse.

Dokonalou tvářičku jí však nenadělila sama příroda, Alagič si k ní musela dopomoci chirurgickými zákroky. Ne, že by nebyla dříve hezká, ale do dnešního vzhledu to mělo daleko. Není tajemstvím, že před v roce 2016 podstoupila plastiku rtů u celebritami oblíbené doktorky Aleny Pallové.

„Vždy se mi líbily plné rty, ale měla jsem strach, aby po zákroku nevypadaly nepřirozeně. A podařilo se. Když se zákrok dělá jemně a vkusně, tak spíš doladí to, co příroda nezařídila, a zvýší sebevědomí,“ tvrdí půvabná moderátorka.

 

Autor: nat

Diskuze