Jiří Kajínek - 1
Zdroj: Profimedia
Nový život

JAKO Z POHÁDKY: Jak si žije Kajínek v Brně? Kromě luxusního vozu propadl i jiné závislosti!

Už je to čtvrt roku, co Jiřího Kajínka (56) propustili z vězení. Od té doby si zařizuje nový život, koupil si nový luxusní vůz a žije s přítelkyní v Brně. A právě tam je místo, na kterém se stal přes léto takřka závislým!

6 fotek
Sotva Jiřího Kajínka v květnu propustili na milost prezidenta Miloše Zemana, hned z Prahy utekl až za daléké humny jihomoravského kraje. V Brně se bývalý vězeň usadil právě kvůli psycholožce Magdě, se kterou to vypadá opravdu vážně. Od té doby si žije čím dál lépe.

Jiří Kajínek žije v současné době s přítelkyní Magdou v jejím brněnské bytě na sídlišti. Z okna tak vidí přímo na známou Brněnskou přehradu, kterou místní přezdívají Prýgl. „Akorát tam jedu. Oblíbil jsem si to tam,“ přiznal Kajínek lehkou závilost na letním koupání pro Blesk.cz. Přehrada je sice od jejich bytu ani ne kilometr daleko, přesto si chce Jiří užít nově nabytého luxusu, a tak se i na tak krátkou vzdálenost přepravuje svým Mercedesem, který má hodnotu kolem dvou milionů korun.

Vypadá to, že se omilostněnému vrahovi daří více než skvěle, bude zajímavé sledovat, jak si buduje svůj nový život, ve který léta za katrem stále doufal. Jestli zůstane s přítelkyní Magdou v bytě, je otázka, na kterou nezná nikdo odpověď. K luxusní káře by se ale hodila pořádná vilka, nemyslíte?

Autor: bin

Diskuze