Sarah Jessica Parker - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Čas nešetří nikoho

Hvězda seriálu Sex ve městě vyděsila na Zlatých glóbech hvězdy i novináře! FOTO

Sarah Jessica Parker (52) rozhodně nemohla na předávání cen Zlaté globy chybět! Avšak ani vkusně zvolené šaty nemohly skrýt to, že herečka výrazně zestárla. Hluboké vrásky a povadlou pleť nedokázala zamaskovat ani tlustá vrstva make-upu...

8 fotek
Herečka Sarah Jessica Parker se proslavila hlavně díky seriálu Sex ve městě, kde ztvárnila chytrou a okouzlující novinářku Carrie Bradshaw. Carrie měla vždy mnoho nápadníků, avšak k té právě lásce se musela složitě probojovat. I přes veškerý svůj šarm není herečka Sarah Jessice Parker klasickou kráskou – jsou dokonce tací, kdo se nelichotivě vyjadřuje o jejím vzhledu a přirovnává ji ke koni.

Osobitý styl, vkus a původ se ale herečce nedá upřít. Její styl se stal ikonou. Svůj vytříbený vkus herečka opět projevila na letošním předávání cen Zlaté glóby, kam dorazila v krásných černých šatech, ve kterých jí to opravdu moc seklo. Dalo by se říct, že herečka pořád překypuje krásou, ale až do chvíle, než jste se na herečku podívali z dostatečné blízkosti.

Sarah Jessice Parker je dvaapadesát let, což v současném Hollywoodu není žádný věk. Vypadá to ale, že geny si berou za své a ani ty nejdražší kosmetologové nemohou porazit čas. Herečka zkratka vypadá mnohem starší, než je. Výrazné vrásky pod očima a ochablá pleť herečce výrazně přidávaly na věku. Jejímu vkusu a stylu by ale mohla závidět leckterá mladší kolegyně.

Autor: Iri

Diskuze