Roman Tomeš
Zdroj: YouTube.com
Novodobý Karel Hynek Mácha

JAKO MÁCHA: Roman Tomeš představil nový videoklip plný lásky! Nebude Míša Tomešová žárlit?

Roman Tomeš, který se objevil i v soutěži SuperStar, právě představil svůj nový videoklip! Jeho píseň Máj s ním nazpívala Markéta Irglová a v klipu přijali role i Iva Janžurová či Jiří Bartoška. Podívejte se na video!

Něžné doteky, zamilované pohledy a nakonec vřelá objetí. Iva Janžurová a Jiří Bartoška se nyní ukázali tak, jak je asi nikdo ještě nikdy neviděl! Ale nebojte, o nový pár v českém showbyznysu nejde. Jako milenci se ukázali v novém videoklipu Romana Tomeše k písni Máj.

Píseň, kterou Tomeš nazpíval s Markétou Irglovou, je velmi něžná, romantická a vypráví o lásce. Ačkoli to ve videoklipu vypadá, jako když jsou do sebe zamilovaní, není to tak. Láska Romana Tomeše provází každým dnem, jelikož se letos oženil s Míšou Doubravovou, se kterou čekají potomka. Chlapeček by se měl narodit již v únoru. A tak na Markétu Irglovou Míša žárlit určitě nemusí.

Aby Roman mohl narození synka doprovodit bezchybným úsměvem a také aby rozdával typické americké úsměvy na muzikálových jevištích, rozhodl se pro nová neviditelná rovnátka, která dostane již ve středu 23. listopadu.

Autor:

Diskuze