Eva Burešová s maminkou - 1
Zdroj: Profimedia
Krasavice

JAKO DVOJČATA: Těhotná Eva Burešová z Gymplu ukázala maminku a neskutečné břicho!

Eva Burešová (23) je krásná herečka, kterou znáte z oblíbeného seriálu TV Nova Gympl. A protože je Eva v pokročilém těhotenství, nešlo její bříško přehlédnout! Na akci ji doprovodila maminka, které jako by krásná brunetka z oka vypadla.

6 fotek
Eva Burešová vypadá báječně. Těhotenství jí prostě sluší. Dalo by se čekat, že bude odpočívat doma a držet se v blízkosti záchodu, protože těhotenské nevolnosti ke krásnému očekávání zkrátka často patří. Místo toho jenom kvete a obráží premiéry. Na poslední z nich vyrazila s maminkou. Všem vyrazilo dech jejich oblečení. Vypadaly totiž jako dvojčata!

Oblékly se do černo-bordového modelu a moc jim slušel. Mnozí si dokonce mysleli, že jsou sestry! Obě si moc užily společně prožitého čas. Eva totiž stále nepřestala pracovat, a tak ho má jako šafránu.

Pravděpodobně si je vědoma toho, že je vycházející hereckou hvězdou a chce toho stihnout co nejvíc. O jejím talentu jsme se mohli přesvědčit například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si zahrála přítelkyni Davida Gránského (25). Moc jim to spolu slušelo, ale oba už mají roky někoho jiného, a tak jejich vztah zůstal přátelským.

Eva se už jistě nemůže dítěte dočkat, a to my taky! Je totiž pravděpodobné, že krásu po herečce podědí. To už by za pár let mohla chodit na premiéry takřka odzbrojující trojice! Podívejte se, jak jí to vedle maminky seklo.

Autor: Beat

Diskuze