Heidi Janků - 1
Zdroj: Profimedia
Samá smůla

Další rána pro Heidi Janků: Bojuje s vážnou nemocí! Je to rozsáhlé... řekla zpěvačka

Jako by toho neměla Heidi Janků (54) za poslední rok dost. Smrt kamarády, manžela a nyní velmi nepříjemná a na léčbu nelehká nemoc. Co se s Heidi děje?

5 fotek
Zpěvačka Heidi Janků se těžko vyrovnávala se smrtí kamarádky Věry Špinarové (†65), s níž plánovala velké turné po Česku a následně i úmrtím manžela Ivo Pavlíka (†84). Tento rok je pro ni velmi těžký, a aby toho nebylo málo, přidal se k tomu ještě chronický zánět střev. Kvůli onemocnění musela zpěvačka velmi často navštěvovat toaletu a potýkala se s velkými bolestmi. Dalšími příznaky mohou být i nevolnost, teploty nebo ztráta chuti k jídlu.

Heidi už vyzkoušela i čínskou medicínu nebo reiki, ale stále bez úspěchu. „Moje diagnóza je jasně daná, nic jiného než klasická medicína nezabírá. Je to tak rozsáhlé, že to nejde jinak vyřešit,“ řekla deníku Aha!.

Jelikož nic nezabíralo, zpěvačka se teď jednou za tři měsíce podrobuje bioléčbě a ta jí konečně pomáhá. Zpěvačka tak může alespoň trochu normálně fungovat. Při tomto onemocnění „Existují i injekce, ale mně to tam kapají a pak mám tři měsíce pokoj. Bioléčba je experiment, takže nikdo moc neví, jaké to může mít důsledky. Ty projevy se mohou postupně odbourat, ale nemoc v sobě budu mít napořád.“

Autor: mk

Diskuze