David Beckham - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Prásk.tv

Beckham ukázal mámu (70). Slavný sportovec je její klon

Legendární fotbalista pro fanoušky zase poodhalil kousek soukromí a zveřejnil snímek se svojí maminkou. Sandra Beckhamová (70) je i přes svůj věk velmi šarmantní dáma, takže David má zajištěno, že bude i na stará kolena vypadat jako playboy. Podobnější už si snad opravdu být nemůžou.

10 fotek
Vynechat Wimbledon by byl v případě Davida Beckhama hřích. Nejslavnější sportovec přece nemůže chybět na nejslavnějším tenisovém turnaji. Jelikož je gentleman každým coulem, nevzal do hlediště nikoho jiného než svojí maminku. S tou podobu opravdu nezapře.

Kdo by čekal sedmdesátiletou vetchou stařenku, ten by se mýlil. Sandra Beckhamová je velmi vitální. Nejspíše po ní má David talent na sport. Rodina na ni navíc nedá dopustit. Máma nejslavnějšího fotbalisty oslavila sedmdesátiny 15. června a na oslavě nechybělo jediné vnouče.

Jak známo, David má s ženou Victorií celkem čtyři děti - syny Brooklyna, Romea, Cruze a dceru Harper. „Moc tě milujeme,“ napsala při příležitosti jejích narozenin Victoria na sociální síť. Mohli jste si všimnout, že svoji tchyni označila. Ano, sedmdesátiletá matka Davida Beckhama má Instagram a navíc vypadá báječně.

Autor: Han

Diskuze