Tvoje tvář: Vítěz Aneta Krejčíková jako Marika Gombitová
Zdroj: TV Nova
Číslo, které všechny rozpálilo

Jaké vystoupení v sobotní Tváři zaujalo diváky nejvíce? Vítězné číslo Anety Krejčíkové to nebylo!

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu opět zaujala diváky u televizních obrazovek. Tentokrát zvítězila Aneta Krejčíková, která ztvárnila Mariku Gombitovou. Bylo to ale opravdu nejsledovanější vystoupení? Kdepak! Kdo tedy zaujal diváky nejvíce?

6 fotek
Skupina Nova minulý týden potvrdila pozici nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu a svůj stabilní náskok nad nejbližší konkurencí. Navázala na krásná čísla minulého týdne, když souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala 40,97 % diváků 15–54 let u televizních obrazovek.

Další díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas zaujal diváky u televizních obrazovek, když dosáhl 36,03% share v 15–54 let a v širší cílové skupině 4+ ho sledovalo 1,158 milionu diváků. Čtvrtý díl nejvíce sledovaly ženy v CS 25–34 let, jejichž podíl na sledovanosti byl 49,96 %.

Tato epizoda se stala nejsledovanější ve 21:27 při vystoupení Bereniky Kohoutové (T.A.T.U.), kdy ho sledovalo 1,399 milionu diváků starších čtyř let a podíl na sledovanosti v CS 15–54 byl 40,55 %. Není divu, toto číslo bylo totiž hodně vášnivé a nechyběla ani líbačka Bereniky s Markétou Konvičkovou. Takové sexy číslo show Tvoje tvář má známý hlas doposud nezažila!

Celkově v sobotu 23. září 2017 dosáhla skupina Nova 43,67% share v prime time v CS 15–54 a naprosto bezkonkurenčně tak dominovala televizním skupinám českého trhu. Navíc se Policie Modrava stala v minulém týdnu opět nejsledovanějším pořadem českého televizního trhu v cílové skupině 15–54 let!

Autor: niž

Diskuze