Marian a Iva z Výměny - 2
Zdroj: TV Nova
Šťastné a veselé?

Jaké Vánoce měla dcera Ivy (17) z Výměny manželek? Budete nejspíš zaskočeni!

Iva (17) a Marian (45) Z Výměn manželek jsou stále pod kontrolou, a to hlavně kvůli výchově jejich dvouleté dcery. Jak se holčička měla na Vánoce? Dostala něco od svých kontroverzních rodičů?

6 fotek
Vánoce jsou svátky, kdy má být rodina pohromadě. Pro malé děti je však důležité i to, jestli jim něco Ježíšek přinese, když byly přece tak hodné. Jaké Vánoce udělali pro svoji dceru Marian a Iva z letošního dílu reality show Výměna manželek?

Už ve vysílání bylo vidět, že rodina nemá peněz nazbyt a s výchovou jejich dcery to také není ideální. Iva se k malé Dominice chovala chladně a vypadalo to, že jí správná výchova příliš nezajímá. Lidé tvrdili, že je to tím,ž e je Iva ještě sama vlastně dítě. Od vysílání byl neobvyklý pár pod palbou drsné kritiky, avšak teď se zdá, že se oba snaží, aby holčička měla krásné dětství. Iva je navíc podruhé těhotná.

„Kašlali jsme na Facebook a jiné. Užili jsme si Štědrý den jako rodina, a to v klidu a pohodě,“ řekl Marian pro Extra.cz. Vánoce tak po všem to stresu strávili neočekávaně bez problémů. Malá Dominička překvapivě navíc dostala spoustu dárků. „Dostala kočárek a oblečení a další hračky,“ pochlubil se pyšný tatínek, který se těší, až budou příští Vánoce trávit už ve čtyřech.


ČTĚTE TAKÉ:
Sedmnáctiletá Iva z Výměny manželek šokovala štáb i postaršího manžela: Co si chce udělat?

Autor: bin

Diskuze