Meghan Markle - 2
Zdroj: Profimedia
Možná vás to překvapí

Jaké je oblíbené jídlo vévodkyně Meghan a jak se stravuje? Je na sebe docela přísná!

14. 6. 2018

Novopečená vévodkyně ze Sussexu, která se nedávno provdala za britského prince Harryho, má postavičku jako lusk. Mnohé ženy tedy zajímá, co vlastně Meghan jí, že je stále tak štíhlá. Budete se možná divit...

12 fotek
Během natáčení seriálu Kravaťáci vypadala Meghanina snídaně den co den úplně stejně. Skládala se z ovesných vloček s banánem a javorovým sirupem. K tomu si pro nastartování organismu po ránu ještě dopřávala sklenici teplé vody s citrónem. nyní už bývá její snídaně pestřejší.

Během týdne se Meghan snaží dodržovat veganskou stravu. Ovšem během víkendu tuto zásadu většinou poruší a ráda si dopřeje. Miluje hranolky a červené víno. Jejím nejoblíbenějším je toskánské Tignanello, po němž dokonce pojmenovala svůj blog The Tig. Ten však musela zrušit, když začala randit s princem Harrym.

Po obědě si Meghan dává zelený džus, v kterém většinou nechybí jablko, kale, špenát, citrón nebo zázvor. Bývalá americká herečka také miluje rybí tacos. Nejradši má lososové. Také má v oblibě pečené kuře na filipínský způsob. Její oblíbenou pochoutkou je červený meloun, posypaný skořicí.

Autor: mk

Diskuze