Mňam!

Jaké je nejoblíbenější jídlo první dámy Melanie Trump? Uvařte si ho doma i vy! VIDEO RECEPT

Je krásná,štíhlá a rozhodně nevypadá na svůj věk! A k tomu Melanii Trump pomáhá samozřejmě jídelníček. My pro vás zjišťovali, co je jeho základem a navíc i připravíme nejoblíbenější jídlo první dámy Ameriky!

Má figuru, kterou by jí mohla závidět nejedna dvacítka A to je Melanii už 47! Kouzlo jejího stravování je ve složení jídel!

Začneme hned od rána - Melania snídá nejčastěji nejzdravější variantu - misku ovesné kaše! A občas ji vymění za vitamíny nadupané smoothie ze špenátu, celeru, mrkve, borůvek a jablek - díky tomu má prý stále tak zářivou plet. Když může, přihodí do směsi čerstvou zeleninu ze zahrady Bílého domu ( o kterou se tolik starala Michele Obama).

Když jí během dne honí mlsná, dá si klidně kousek čokolády, zmrzlinu ale dodržuje své pravidlo - minimálně sedm kousků ovoce nebo zeleniny denně! A popíjí vodu nebo dietní colu. A jako bývalá modelka vychytala své nejoblíbenější jídlo!

Kuřecí prsíčko v parmazánové krustě na chřestu! Pokud vás zajímá recept, podrobné instrukce, jak si tuhle dobrotu připravit i doma, najdete v následující reportáži!
 

Autor: bin

Diskuze