Tatu
Zdroj: oficiální zdroj
Za všechno může čas

FOTO: Pamatujete na holky ze skupiny Tatu? Dnes byste je absolutně nepoznali!

Lesbická dvojice kdysi bořila hitparády. Jejich skandální chování sledoval celý svět. Pak na ně praskl velký podvod a vytratily se. Jak se jim daří dnes?

Je tomu zhruba patnáct let, co ruská popová skupina Tatu ovládla hitparády i v České republice. Šílenství nevyvolávala ani tak jejich hudba jako lesbická show, kterou předváděly. Dívky pocházející z dětského souboru se veřejně vodily za ruku, líbaly, a dokonce se nechaly nafotit polonahé.

V roce 2003 ale vyšlo najevo, že šlo pouze o marketingový tah a nikdy skutečný pár netvořily. Tuto strategii vymyslel dětský psycholog Ivan Šapoval, který se později stal jejich hudebním producentem. Černovláska ještě nějakou dobu tvrdila, že má ráda ženy. Pouhý rok po odhalení však porodila prvního syna Pavlu Sidorovi, který byl v té době ještě ženatý. Druhého potomka porodila podnikateli Parvizovi Yasinovi. Během těhotenství s Lenou nafotila odvážné fotky, aby podpořila kampaň za sexy těhotenství. Rusovláska se stala matkou pár let po ní. Syna má s manželem Sashou Kuzmou, který se také věnuje zábavnímu průmyslu. Lena si mateřství užívá a působí jako příkladná matka.

Dívky se už nevídají, je možné, že za to může urážka, kterou vyřkla černovláska. Prohlásila, že lesbické páry působí esteticky, ale mužské páry jsou odporné. Podívejte se, jak se dívky změnily. Která se vám líbí víc?

Autor: Beat

Diskuze