erotická scéna
Zdroj: Thinkstockphotos
To se často nevidí!

Tohle je nejerotičtější scéna českého filmu? Dnešní hvězda bulváru je tam neuvěřitelně sexy!

Scény, ze kterých se tají dech... Tak i takové se najdou v českém filmovém rybníčku. Neuhádnete, které záběry neoficiálně tvoří nejvíc sexy scénu české kinematografie!

Byla to jedna z jejich nejmenších rolí, přesto nezapomenutelná. Dáda Patrasová (60) byla za svých mladších let jednou z největších krasavic mezi českými herečkami. Útlý pas a štědře obdařená hruď rozparádila fantazii mnoha mužů. 80. léta prostě Dádě bez debat patřila.

Role, ve které herečka ukázala své sexy křivky v plné parádě, je známá především starším ročníkům. Kdo zná kultovní komedii 'Vrchní, prchni!' Zdeňka Svěráka (80) a Ladislava Smoljaka, už určitě ví, o čem je řeč. Film, v němž si záletný knihkupec Dalibor Vrána v podání herecké hvězdy Josefa Abrháma (76), vydělává jako falešný vrchní, je dnes klasikou mezi tuzemskými komediemi minulého režimu.

Právě ve filmu 'Vrchní, prchni!' se objevuje ona nejerotičtější scéna, jakou si jen dokážete představit. V ní se střetne Dáda Patrasová a Josef Abrhám. Dáda jako rajcovní Manuela okouzlí svojí krásou Dalibora Vránu. Ten si pak v jednu chvíli v hlavě představuje, jak je s krásnou Manuelou zavřený v jedné místnosti.

Manuela stojí ve vaně, a sprchou si máčí už tak dost přiléhavé šaty. O to lepší je, že pod nimi nemá spodní prádlo, a tak může knihkupec Vrána, i diváci, vidět, že Dáda byla skutečně kus!

Autor: bin

Diskuze