Felix Slováček a Dáda Patrasová - 1
Zdroj: Profimedia
Manželská válka

Jak to teď mají doma? Felix Slováček se tvrdě pustil do Dády: Chce, aby se o ní psalo! říká

14. 2. 2018

Felix Slováček (74) ostrými slovy proti své manželce Dagmar Patrasové (61) nešetří. Tvrdě se do ní pustil a řekl, jak to u nich doma vypadá. Podle něj prý Dáda neříká pravdu.

8 fotek
I když je Felix Slováček stále ženatý s Dádou, už nějakou chvíli je jeho partnerkou Lucie Gelemová. Dáda Patrasová se několikrát nechala slyšet, že s Felixem společně žijí stále pod jednou střechou a že se o něj stará jako dřív. To ale Slováček rázně vyvrátil!

Blesk se ho zeptal, co je na tom pravdy, že mu Dáda stále pere a vaří. Slováčkova odpověď je jasná: „Nic. Do vily ve Vlašimské docházím od Lucie proto, že tam mám kancelář se sekretářkou, mám tam své věci, a hlavně mi ten dům z poloviny patří a starám se kompletně o jeho chod. Společně s paní, která do vily chodí už roky žehlit, a paní, která tam uklízí a vaří.“

A pak ještě na adresu Dády přiostřil: "Dáda v minulosti již několikrát prohlásila, že se k soukromí vyjadřovat nebude, zatím to ale působí pravým opakem. Asi chce, aby se o ní psalo…," citoval Slováčka deník Blesk.

Autor: mk

Diskuze