Neměl zveřejnit číslo

Udělal jsem jednu velkou chybu! Dalibor Slepčík promluvil o svém velkém traumatu s dívkami

Aktualizováno 25.1. 2016 11:16

Mladý zpěvák Dalibor Slepčík se nám svěřil, jak se mu daří po skončení SuperStar a jak to má s dívkami i fanynkami. Budete překvapeni!

8 fotek
Jak se daří, u dívek asi nejoblíbenějšímu finalistovi SuperStar Daliborovi Slepčíkovi? "Mám se fajn, s ostatními finalisty jsme pořád dobrá parta, i když se bohužel moc nevídáme," říká s úsměvem Dalibor, který je za zkušenost v SuperStar vděčný. Zajímá vás, jestli ho pořád uhánějí ho fanynky?

"S fanynkami už to trochu opadlo. Už mě uhánějí hlavně na oficiální stránce, ale moc jim neodpovídám. Jak mi předtím pořád psaly na osobní stránky i mobil, tak to už teď moc není. Ještě v době SuperStar jsem udělal obrovskou chybu, že jsem dal na svůj Facebook své telefonní číslo. To mě holky hrozně bombardovaly a pořád mi volaly. Číslo jsem si tak hned musel změnit," přiznává sympatický Dalibor.

A co jiné dívky? Objevila se už v jeho životě ta pravá? "Jsem teď sám, i když si s pár holkami píšu, ale nemám moc čas se s někým scházet. Komické ale je, že na mě kluci hrozně žárlí. Když jdu třeba do města, tak holky vždy volají: ,To je on´!"

VAŠE PŘÍBĚHY: O panenství jsem se rozhodla přijít s celebritou
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Ze které celebrity jsme totálně paf?
Za úspěch se platí

Autor: niž

Diskuze