Správné řešení

JAK TO BUDE s Vilmou Nyklovou? Scénáristé musí kvůli vážně zraněné herečce měnit děj!

Herečka Jaroslava Obermaierová alias Vilma Nyklová z Ulice se stále potýká s důsledky svých nedávných vážných zranění. Dopad to bude mít i na samotný seriál...

7 fotek
Herečku Jaroslavu Obermaierovou diváci milují i nenávidí za její roli upovídané drbny Vilmy Nyklové. Teď to ale vypadá, že bude její skvělá role dočasně takzvaně mimo provoz. Herečka si totiž způsobila vážné zranění kotníku po pádu v lese a jejímu zdravotnímu stavu nepřidal ani naštípnutý čtvrtý obratel.

„Už se cítím mnohem líp a kdyby to šlo, tak bych šla točit hned zítra a klidně od pěti od rána. Ale zatím to nejde. Nevím, kdy budu schopná zase hrát. Rehabilitace jdou ale dobře, tak doufám, že brzy. Držte mi palce,“ promluvila herečka o svém aktuálním zdravotním stavu. Jak to tedy bude s její rolí v Ulici? Scénáristé to nakonec vyřeší velmi kulantně! Než se paní Obermaierová plně uzdraví, bude muset její role nenápadně zmizet, aniž by to jakkoli nepřirozeně narušilo děj seriálu. Vilma Nyklová proto odjede do lázní a poté si nohu skutečně zlomí i v seriálu. 

Jaroslava Obermaierová sice stále musí být v nemocnici kvůli rehabilitacím, avšak na svátky bude z nemocnice propuštěna domů, aby je mohla oslavit v kruhu rodinném. Hned 27. prosince však nastoupí zpátky do říčanské nemocnice. Herečce přejeme hodně sil a brzké uzdravení!
 

Autor: bin

Diskuze