Gabrielle Epstein - 1
Zdroj: Instagram
Ta si žije!

Jak se vydělává balík? Tahle modelka jen dává příspěvky na Instagram! Kolik bere a za co?

Kráska Gabrielle Epstein vydělává slušné peníze jen postováním svých příspěvků na Instagram. Tvrdí, že si tak vydělá víc než běžným modelingem. Kolik bere a za co?

8 fotek
 Australská modelka Gabrielle Epstein (21) má svou budoucnost celkem dobře zajištěnou, a nemusí vykonávat ani žádnou tvrdou práci. Prostě jen sdílí fotky na svou sociální síť. Tahle sranda jí však vydělává stovky dolarů!

Gabrielle má na svém instagramovém profilu přes 700 tisíc followerů a u každého příspěvku kolem 25 tisíc lajků. Každý den sdílí příspěvky ze svého všedního života, věcí, co má ráda a míst, které navštívila. Čím tedy vydělává tolik peněz?

Modelka totiž nenásilně propaguje různé kosmetické a módní značky. Na pláži se například vyfotí v plavkách známe značky. Jindy se zase za nenápadným selfie skrývá reklama na šperk. Vše Gabby doplní trefným popiskem a svým roztomilým kukučem.

Společnosti, které si modelku platí, přiznávají, že tato nenásilná reklama pomocí sociální sítě má pro ně velký smysl. Navíc je jen na modelce, kdy a kde se rozhodne příspěvek s danou značkou sdílet. Dokonce může fotku dle svého uvážení po 4 týdnech stáhnout. Tak tomu říkáme život!

ČTĚTE TAKÉ:
HOT potetovaní borci z Instagramu! GALERIE, od které neodtrhneš oči
Padlo další tabu! Instagram povolil fotku s menstruační krví

Autor: gab

Diskuze