Z lásky

Jak se daří moderátorovi legendárního Áčka? Honza Musil dostal od manžela luxusní dárek!

Moderátor Honza Musil stále leží v nemocnici po vážné nehodě, která se mu přihodila tři dny před Štědrým dnem. Od té doby ani lékaři neví, jestli léčba bude úspěšná a bude moct zase chodit. Jako motivaci dostal však od manžela Jakuba (28) příznačný dárek...

9 fotek
Od nehody moderátora Honzy Musila uběhlo téměř šest týdnů. Cesta to však bude ještě dlouhá, a tak od manžela Jakuba alespoň dostal dárek, který mu má zároveň sloužit jako motivace zabojovat a co nejdříve se znovu doslova postavit na vlastní nohy.

Jakub chtěl Honzu překvapit, a tak mu pořídil tenisky od francouzského návrháře Christiana Loubotina, jejichž hodnota se pohybuje v řádu desítkách tisíc korun. A to je pro moderátora legendárního pořadu Áčko skutečná motivace, nenechat drahé botky ležet ladem a pokusit se udělat vše proto, aby si je jednou mohl obout a vyrazit v nich vstříc světu.

„Když dostanete od manžela takovej dárek, musíte prostě začít znovu chodit! Díky za takovou motivaci!!!“ raduje se Musil, který před několika dny udělal největší pokrok, když poprvé za pomoci asistenta a chodítka vstal z postele. Tak snad to půjde stejně dobře i dál. Hlavní motivací je samozřejmě vlastní zdraví a rodina! Nové boty by si ale také zasloužily trošku provětrat.
 

Autor: bin

Diskuze