Milan Peroutka alias Jonáš Hrzán
Zdroj: TV Nova
Co se tam stane?

Jak se bude vyvíjet postava Milana Peroutky v Ordinaci? Diváci to se mnou budou dost prožívat! říká

Nadějný mladý herec Milan Peroutka nyní v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 hraje Jonáše Hrzána, syna vrchní sestry Květy Hrzánové a bratra malé Františky. V rozhovoru prozradil, jak se bude jeho seriálová postava vyvíjet a jaký má vztah s ostatními herci. Na co se diváci mohou těšit?

9 fotek
Milan Peroutka se nedávno začal objevovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, coby syn vrchní sestry Květy Hrzánové. Zatím ho diváci mohli ale vidět jen velmi zřídka. Jak se tedy bude jeho postava dál vyvíjet? „Od druhé půlky prosince to bude sílit. Teď mám úplně nejvíc natáčení, protože ta linka se tam bude objevovat víc. Teď k tomu musím přistupovat fakt se vší zodpovědností, vzhledem k divákům, kteří se mnou budou dost možná pak i prožívat to, co se tam bude pak dít. Už to nebude jen ta role, která tam občas pozdraví, ale přijdou i nějaké zvraty a emoce,“ prozradil Milan během křtu kalendáře Proměny, v kterém ztvárnil zpěvačku Tinu Turner.

Roli v oblíbeném seriálu Milana hraje rád. Se svou postavou Jonáše Hrzána se začíná pomalu sžívat. „Mne baví, že vždy dostanu scénáře a pak si čtu dne předtím ty obrazy, které tam budu mít. Vždycky jsem zvědavej, co se tam stane a teď to začínám čím dál tím víc dostávat pod kůži a hltat. Čím dál tím víc mě zajímá, co mi tam vymyslej. Ještě potřebuju asi chvíli, ale pak to pro mne bude určitě srdeční záležitost. Že ten Jonář Hrzán už bude prostě něco, co ke mně tak nějak patří,“ říká mladý herec.

V seriálu má Milan jakožto Jonáš mladší sestru Františku, kterou hraje Viktorka Rybová. Jonáš a Františka spolu mají hezké sourozenecké pouto. Jak je to ale mezi Milanem a Viktorkou? „Náš vztah je skvělej! Teď byla na dovolený a přivezla mi dokonce dárečky. Ona je prostě kouzelná. Máme se rádi. I s Klárou Otlovou (v Ordinaci jako vrchní sestra Květa Hrzánová, pozn. redakce). Obě dvě mi fandily i v Tváři. Máme hezké vztahy a vždy se vidíme moc rádi,“ vyprávěl Milan o své seriálové rodince.

Mnozí diváci Milana v Ordinaci mají za nováčka. Už tam ale kdysi jednu roli měl. Zahrál si v několika epizodách pacienta Pepu Hrdličku. Ondřej Sokol byl doktor, který ho jako pevní vyšetřoval. „Před jedenácti lety to byla moje první mluvená role v seriálu. Já jsem natáčel čas od času, ale v podstatě jsem se tam vracel asi čtyři roky. Jsem rád, že zase natáčím a mohu se v tom do jisté míry realizovat. Moc mě to totiž baví,“ prozradil.

Hereckou kariéru si Milan nastartoval pěkně. Má ale jedno přání. Rád by si zahrál v pohádce. „Může to bejt princ, ale i cokoliv jinýho. Hlavně, ať je to ta pohádka,“ říká a dodává: „Když se mě někdo ptá, jaký mám pracovní sny, tak tohle je jeden z nich.“

Milan Peroutka EXKLUZIVNĚ: Jaké holky se mi líbí? ROZHOVOR
TEST: Zažíváte DOMÁCÍ TEROR jako Zdena z Ordinace?

Autor: mk

Diskuze